Skip to Content
Informacje
i
porady
4 zamki do drzwi Smart-Home
Dom jb34jh3434jhv / 9 września, 2021

Jeśli nigdy nie znałeś życia bez kluczy, cóż, to wspaniała rzecz. Rzeczywiście, te cztery zamki do drzwi inteligentnego domu to przede wszystkim wygoda.

Produkt: sierpień inteligentny zamek

Tryb wejścia: z włączonym Bluetooth i włączoną funkcją automatycznego odblokowywania w aplikacji, zbliż się do drzwi, a następnie podziwiaj, gdy rygiel automatycznie chowa się. Modernizacja istniejącej śruby, zastąpienie wewnętrznego pokrętła.

Zarządzanie kluczami: Użyj aplikacji, aby wysłać „klucz” do nieograniczonej liczby gości, otrzymywać powiadomienia, gdy posiadacze kluczy przychodzą i odchodzą, rejestrować aktywność i unieważniać klucze. Uzyskaj zdalny dostęp przez most zdalnego dostępu Wi-Fi (około 50 USD).

Zgrabna sztuczka: łatwo cofnij utracony dostęp do telefonu, pobierając aplikację na inny telefon i logując się za pomocą hasła właściciela.

Bezpieczeństwo: takie same jak istniejące zasuwy

Cena: około 250 USD; Sierpień Smart Lock

Produkt: Elektroniczny zamek Kwikset SmartCode 916 z ekranem dotykowym

Tryb wprowadzania: Wprowadź kod PIN, aby cofnąć stożkową zasuwę lub dodaj blokadę do sieci Z-Wave lub ZigBee i użyj aplikacji na smartfona, aby zablokować lub odblokować ją z dowolnego miejsca.

Zarządzanie kluczami: Wydaj do 30 kodów dostępu i użyj aplikacji, aby je unieważnić.

Zgrabna sztuczka: losowe liczby, które pojawiają się przed wprowadzeniem kodu PIN, zapewniają nawet noszenie znaków na klawiaturze, aby utrudnić złodziejom. Więcej informacji: https://ap-design.pl/

Bezpieczeństwo: klasa 2

Cena: około 249 USD; Kwikset

Produkt: Schlage Sense

Tryb wejścia: Och, wybory! Wprowadź kod PIN na klawiaturze, przywołaj Siri, aby odblokować drzwi przez Bluetooth, gdy się zbliżysz, lub (jeśli zamek łączy się z Apple TV) użyj aplikacji z dowolnego miejsca.

Zarządzanie kluczami: Użyj aplikacji, aby utworzyć/usunąć do 30 kodów PIN gości i zaplanować ich ważność. Przyznaj zaufanym gościom dostęp do aplikacji (pozwalając im kontrolować dowolne urządzenie HomeKit w domu).

Zgrabna sztuczka: tylko inteligentna blokada do odbierania poleceń od Siri dzięki integracji z Apple HomeKit.

Bezpieczeństwo: klasa 1

Cena: około 229 USD; Schlage

Produkt: Yale Real Living Key Darmowy ekran dotykowy Deadbolt

Tryb wprowadzania: Wprowadź kod PIN, aby cofnąć stożkową zasuwę lub dodaj blokadę do sieci Z-Wave i użyj aplikacji na smartfona, aby zablokować lub odblokować drzwi z dowolnego miejsca.

Zarządzanie kluczami: Przyznaj do 25 indywidualnych kodów dostępu i zarządzaj za pomocą aplikacji.

Zgrabna sztuczka: w ogóle nie ma klucza! Nie można wybrać! Jeszcze bardziej niemożliwe do zgubienia kluczy! (Wskazówka: niezwłocznie wymień słabe baterie.) Więcej informacji: https://betdom.pl/

Bezpieczeństwo: klasa 2

Cena: około 275 USD; Yale2You

INFORMACJE I PORADY © 2022